اخبار سایت

دانلود ربات افزایش فالوور اینستاگرام

دانلود رایگان ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور در اینستاگرام برای افزایش فالوور

 

چرا از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی استفاده کنیم؟

همه شرکت ها و افراد موفق به دنبال افزایش فالوور فعال و هدفمند و واقعی هستند.

اما آیا روشی برای افزایش فالوور کاملا فعال وجود دارد یا خیر؟

بهترین روش برای افزایش فالوور فعال ایرانی استفاده از ربات اینستاگرام می باشد . ربات افزایش فالوور اینستاگرام به این صورت کار می کند که شما در ربات یک پیج را ثبت می نمایید . سپس با توجه به امکانات این ربات می توانید اهداف را مشخصی کنید . مشخص کردن اهداف به معنی مشخص کردن افرادی می باشد که توسط پیج شما فالو می شوند . خب پس این افراد که توسط ربات اینستاگرام فالو شده اند نیز به سراغ پیج شما خواهند آمد! به هر صورت برایتان مهم است که چه کسی است که آنها را فالو کرده است و از پست های شما دیدن می کنند (این اولین تبلیغ پیج شما خواهد بود!)

پس از مشاهده پیج شما ، ممکن است افرادی که پیج شما را می بینند ، شما را فالو کنند ( به اصطلاح فالو بک !) ، پس با این کار باعث افزایش فالوور کاملا فعال خود نیز شده اید . به عبارت دیگر شما به راحتی افزایش لایک و کامنت و فالوور را با هم در اختیار خواهید داشت .

آیا کسانی که توسط ربات فالو می شوند ، بعدا آنفالو می شوند؟

بله! تمام افرادی که توسط ربات اینستاگرام فالو شده اند ، آنفالو خواهند شد . توجه به این نکته مهم ضروری است که بدانید روبات همان افرادی را آنفالو خواهد کرد که خود فالو کرده است! یعنی ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاری به فالووینگ های خود شما ندارد . و تنها همان افرادی که خود فالو کرده است را آنفالو می کنند.

چرا افزایش فالوور به روش فالو – آنفالو بهترین روش است؟

اولین دلیل این موضوع این است که افرادی که شما فالو میکنید و سپس خود به پیج شما می آیند و فالو بک میدهند حتما فعال هستند و واقعی ( زیرا این افراد خودشان شما را فالو کرده اند! پس فیک نمی توانند باشند به هیچ عنوان )

دومین دلیل این است که شما می توانید فالوورهای خاصی را مورد هدف قرار دهید . تمام این موارد بستگی به پیج هدفی قرار دارد که وارد می نمایید . ربات به فالو کردن فالوورها و لایک کنندگان پست های آن پیج هدف می پردازد و باعث تشویق آنان به مشاهده پیج شما می شود .

ذکر یک مثال خالی از لطف نیست برایتان :

به عنوان مثال شما پیج فروش مزون دارید . و مایلید افرادی که علاقمند به برند خاصی از مزون شما را دارند، پیج شما را فالو کنند ، در این صورت شما کافیست در قسمت پیج هدف یک پیج که موضوع مزون مدل لباس و غیره را دارا می باشد را انتخاب کنید تا الگوریتم اینستالایکر فالوور های آن پیج را به سمت پیج شما ترغیب کنند.

به عنوان مثالی دیگر شما پیج فروش لوازم زنانه مانند لباس یا زیور آلات و یا حتی پیج آرایشگاه دارید. در این صورت اینستالایکر میتواند تنها فالوورهای خانم را جذب پیج شما کند .

و یا اینکه شما مایلید افرادی که از شهر خاصی از ایران هستند شما را فالو کنند، پس شما یک پیج از آن شهر را در پیج هدف وارد میکنید تا ربات اینستاگرام ، فالوورهای آن پیج را فالو کند . لذا شما تعدادی را فالو میکنید و تعدادی از آنها شما را فالو میکنند (فالو بک) . سپس ربات اینستاگرام بعد از مدتی فالوورها را آنفالو میکند.

بهترین ربات افزایش فالوور ( ربات اینستاگرام ) در ایران کدام ربات می تواند ؟

ویژگی های یک ربات خوب را در اینجا ذکر می نماییم:

 1. قابلیت مدیریت کامل توسط مشتری

  شما به عنوان یک مشتری ، باید قابلیت این را داشته باشید که در هر زمان که مایل بودید ،فعالیت پیج اینستاگرام خود را در ربات کنترل نمایید . کنترل شامل استاپ و استارت و تغییر پیج هدف و همیچنین تغییر پسورد پیج می باشد

 2. استفاده ایمن

  باید مطمئن باشید ربات مورد نظر ایمن است . ایمن از هر نظر مورد صحبت می باشد . امن از لحاظ اینکه پسورد شما را ذخیره نمی کند . و مهم تر از همه اینکه ربات به قدری هوشمند طراحی شده باشد که وقتی اکانت اینستاگرام شما بلاک فالو شد ، ربات بلافاصله تشخیص داده و فعالیت را استاپ کند تا از این حالت خارج کنید تا مبادا پیج شما از سمت اینستاگرام دیزیبل شود.

 3. استفاده ارزان

  یکی از ویژگی های مهم یک ربات اینستاگرام معتبر، استفاده با قیمت ارزان می باشد . یعنی شما باید بتوانید پکیج های مختلف را در زمان های مختلف با کمترین قیمت خریداری کنید.

 4. قابلیت تغییر سرعت فالو و آنفالو

  ربات اینستاگرام باید قابلیت تغییر سرعت را داشته باشد . به عنوان مثال یک پیج تازه کار نباید بیشتر از ۳۰ فالوور در ساعت انجام دهد . زیرا این کار شبانه روزی انجام می شود و باعث مشکوک شدن اینستاگرام و حذف پیج می شود.

تمام ویژگی های فوق را ربات اینستاگرام در خود دارا می باشد.

وبسایت فالوور فروش

ربات فالوور فروش یک پروژه تحقیق و برنامه نویسی دو ساله بود که توسط ۳ تن از بهترین مهندسان ایران با کمک ۲ برنامه نویس آمریکایی برنامه نویسی شد .

این ربات کاملا هوشمند ، پایدار ، منعطف ، با امکانات بسیار بالا می باشد . در این ربات از ۱۰۰ فیلتر مختلف استفاده شده است . این فیلترها شامل محدودیت هایی برای فالو کردن دیگران است . به عنوان مثال کسی که فالو می شود ، حداقل تعداد پست هایش چند باشد . کسی که فالو می شود حداکثر تعداد فالووینگش چند باشد و ده ها فیلتر مختلف.

این ربات بهترین ربات در دنیا نامگذاری شده است و بسیاری از مردم دنیا از این ربات در ایران استفاده می نمایند.

داشبورد ربات فالوور فروش
قیمت استفاده از ربات فالوور فروش:

ما به شما این اطمینان را می دهیم که کمترین قیمت را در کل جهان پرداخت می نمایید . هر یک ماه فعالیت این روبات فقط ۵۰ هزار تومان و هر ۳۶۰ روز فعالیت آن ، فقط ۵۰۰ هزار تومان است ( یعنی هر روز کمتر از ۱۰۰۰ تومان).

در هر ۳۰ روز شما می توانید ۱۰۰۰ فالوور کاملا فعال جذب نمایید . یعنی هر ۱۰۰۰ فالوور برای شما تقریبا ۳۰ هزار تومان هزینه در بر دارد! این یعنی بهترین و منصفانه ترین ربات اینستاگرم در دنیا.

این ربات کاملا هوشمند است و در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید استفاده از این ربات را متوقف کنید . در زمان استفاده از این ربات نیازی به باز بودن مرورگر یا روشن بودن کامپیوتر نمی باشد . فقط کافیست که روبات را استارت کنید و به خواب بروید ! صبح که بیدار شوید از نتایج شگفت زده خواهید شد.

با ثبت نام در وبسایت فالوور فروش ، استفاده از ربات داده خواهد شد.

برای ورود به وبسایت و خرید ربات روی لینک زیر کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*